Translation table (6.x-1.3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Save
ru: Сохранить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Filter
ru: Фильтр

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Original
ru: Оригинал

en: Languages
ru: Языки

en: Scope
ru: Ограничение

en: Translate
ru: Переводы

en: Multilanguage
ru: Многоязычный

en: Delete string
ru: Удалить строку

en: Select the vocabulary.
ru: Выберите словарь.

en: Translation table
ru: Таблица перевода

en: Select the languages to display.
ru: Выберите языки для отображения.

en: - All -
ru: - Все -

en: Edit translations
ru: Редактирование переводов

en: UI for quick translation of dynamic strings.
ru: Пользовательский интерфейс для быстрого перевода динамических строк.

en: Allowed values per field
ru: Допустимые значения каждого поля
