Translation table (6.x-1.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Save
sl: Shrani

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Languages
sl: Jeziki

en: Translate
sl: Prevodi

en: Delete string
sl: Izbriši niz
