Translation table (6.x-1.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Save
sq: Ruaj

en: Filter
sq: Filtri

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Translate
sq: Përkthe

en: Delete string
sq: Elemino frazën
