Translation table (6.x-1.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Save
sv: Spara

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Filter
sv: Filtrera

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Languages
sv: Språk

en: Scope
sv: Omfattning

en: Translate
sv: Översätt

en: Multilanguage
sv: Fler språk

en: Delete string
sv: Radera sträng

en: Select the vocabulary.
sv: Välj vokabuläret.

en: - All -
sv: - Alla -

en: Edit translations
sv: Redigera översättningar
