Translation table (6.x-1.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Languages
te: భాషలు

en: Translate
te: అనువదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
