Translation table (6.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Save
th: บันทึก

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Delete string
th: ลบข้อความ
