Translation table (6.x-1.4) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Save
et: Salvesta

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Filter
et: Filtreeri

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Original
et: Originaal

en: Languages
et: Keeled

en: Scope
et: Ulatus

en: Translate
et: Tõlge

en: Multilanguage
et: Mitmekeelsus

en: Delete string
et: Kustuta tekst

en: - All -
et: - Kõik -

en: Edit translations
et: Muuda tõlkeid
