Translation table (6.x-1.4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Save
hr: Spremi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Languages
hr: Jezici

en: Translate
hr: Prevedi

en: Multilanguage
hr: Višejezičnost

en: Delete string
hr: Ukloni strunu
