Translation table (6.x-1.4) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Save
ht: Anrejistre

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Filter
ht: Filtre

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Languages
ht: Lang

en: - All -
ht: - Tout -
