Translation table (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Save
hu: Mentés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Filter
hu: Szűrő

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Original
hu: Eredeti

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Scope
hu: Hatókör

en: Translate
hu: Fordítás

en: Multilanguage
hu: Többnyelvűség

en: Quicktab
hu: Fül

en: Delete string
hu: Karaktersorozat törlése

en: Select the vocabulary.
hu: Szótár kiválasztása.

en: Translation table
hu: Fordítási tábla

en: Edit source
hu: Forrás szerkesztése

en: Edit term (@property)
hu: Kifejezés szerkesztése (@property)

en: Edit vocabulary (@property)
hu: Szótár szerkesztése (@property)

en: Edit menu item (@property)
hu: Menüelem szerkesztése (@property)

en: Edit @node_type (@property)
hu: @node_type szerkesztése (@property)

en: Select the languages to display.
hu: A megjelenítendő nyelvek kiválasztása.

en: - Display all taxonomy strings -
hu: - Minden taxonómia karaktersorozat megjelenítése -

en: - Display vocabulary strings -
hu: - Szótár karaktersorozatok megjelenítése -

en: Select the content types to display.
hu: A megjelenítendő tartalomtípusok kiválasztása.

en: - All -
hu: – Mind –

en: Edit translations
hu: Fordítások szerkesztése

en: UI for quick translation of dynamic strings.
hu: Kezelőfelület a dinamikus karaktersorozatok gyors lefordításához.
