Translation table (6.x-1.4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Save
kk: Сақтау

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Languages
kk: Тілдер

en: Translate
kk: Аудару

en: Delete string
kk: Жолды жою
