Translation table (6.x-1.4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Save
vi: Lưu

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Filter
vi: Lọc

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Original
vi: Gốc

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Translate
vi: Dịch

en: Multilanguage
vi: Đa ngôn ngữ

en: Delete string
vi: Xóa chuỗi

en: - All -
vi: - Tất cả -
