Translation table (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Save
ar: حفظ

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Filter
ar: انتقاء

en: Vocabulary
ar: معجم

en: Languages
ar: اللغات

en: Translate
ar: ترجمة

en: Delete string
ar: احذف المقطع

en: Select the vocabulary.
ar: اختر المعجم

en: - All -
ar: - الكل -

en: Edit translations
ar: تحرير الترجمات
