Translation table (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Save
az: Saxla

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Languages
az: Dillər

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Edit translations
az: Tərcümələri redaktə edin
