Translation table (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Multilanguage
el: Πολυγλωσσικό

en: Delete string
el: Διαγραφή φράσης

en: - All -
el: - Όλα -

en: Edit translations
el: Επεξεργασία μεταφράσεων
