Transliteration (6.x-3.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Transliteration
tr: Harf çevirisi

en: Are you sure you want to transliterate existing file names?
tr: Mevcut dosya adlarının çevirisini yapmak istediğinizden emin misiniz?

en: Convert existing file names to US-ASCII.
tr: Mevcut dosya adlarını US-ASCII'ye dönüştürün.
