Transliteration (6.x-3.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Transliteration
lv: Transliterācija

en: Enable to allow searching and indexing using US-ASCII character set, i.e. to treat accented and unaccented letters the same.
lv: Iespējot, lai atļautu meklēšanu un indeksēšanu, izmantojot US-ASCII rakstzīmju kopu, t.i., lai burtus ar diakritiskiem un bezakcentiem apstrādātu vienādi.

en: Convert all characters to US-ASCII
lv: Visas rakstzīmes konvertētu US-ASCII
