Transporter (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Key
bo: གནད་ཚིག
