Transporter (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Paths
ca: Camins

en: Active
ca: Actiu

en: Domain
ca: Domini

en: Configuration
ca: Configuració

en: Key
ca: Clau
