Transporter (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Paths
fi: Polut

en: Active
fi: Voimassa

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Key
fi: Avain
