Transporter (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Paths
fr: Chemins

en: Active
fr: Actif

en: Domain
fr: Domaine

en: Key
fr: Clef
