Transporter (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Active
hu: Aktív

en: Domain
hu: Domén

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Key
hu: Kulcs
