Transporter (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Active
km: សកម្ម

en: Domain
km: ដែន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Key
km: សំខាន់
