Transporter (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Active
ro: Activ

en: Domain
ro: Domeniu

en: Configuration
ro: Configurație

en: Key
ro: Cheie
