Transporter (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Paths
tr: Yollar

en: Active
tr: Etkin

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Key
tr: Anahtar
