Transporter (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Paths
hr: Putanje

en: Active
hr: Aktivno

en: Domain
hr: Domena

en: Configuration
hr: Postavke

en: Key
hr: Ključ
