Transporter (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Paths
it: Percorsi

en: Active
it: Attivo

en: Domain
it: Dominio

en: Configuration
it: Configurazione

en: Key
it: Chiave
