Transporter (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Key
ku: کلیل
