Transporter (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Key
ta: சாவி
