Transporter (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Paths
ar: مسارات

en: Active
ar: نشط

en: Domain
ar: النطاق

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Key
ar: المفتاح
