Transporter (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Active
jv: Aktif

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Key
jv: Kunci
