Transporter (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Label
ka: სათაური

en: Active
ka: აქტიური

en: Domain
ka: დომენი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Key
ka: გასაღები
