Transporter (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Paths
nl: Paden

en: Active
nl: Actief

en: Domain
nl: Domein

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Key
nl: Sleutel
