Transporter (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Paths
pt: Endereços

en: Active
pt: Ativo

en: Domain
pt: Domínio

en: Configuration
pt: Configurações

en: Key
pt: Chave
