Transporter (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Active
sv: Aktiv

en: Domain
sv: Domän

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Key
sv: Nyckel
