Transporter (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Domain
th: โดเมน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Key
th: คีย์
