Transporter (6.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Active
ast: Activu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Key
ast: Llave
