Transporter (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Active
el: Ενεργό

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Key
el: Κλειδί
