Transporter (6.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Active
eu: Aktiboa

en: Domain
eu: Domeinua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Note
eu: Oharra

en: Key
eu: Giltza
