Transporter (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Active
fa: فعال

en: Domain
fa: دامنه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Note
fa: یادداشت

en: Key
fa: کلید
