Transporter (6.x-1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ
