Transporter (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Domain
lt: Domenas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Key
lt: Raktas
