Transporter (6.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Active
oc: Actiu

en: Domain
oc: Domeni

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Key
oc: Clau
