Transporter (6.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Active
sl: Aktiven

en: Domain
sl: Domena

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Key
sl: Ključ
