Transporter (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Paths
de: Pfade

en: Active
de: Aktiv

en: Domain
de: Domäne

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Key
de: Schlüssel

en: Source path.
de: Quellpfad
