Trash (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Log
af: Logboek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: View
af: Wys

en: Log message
af: Logboodskap

en: !date by !username
af: !date deur !username
