Trash (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Log
ast: Rexistru

en: View
ast: Vista

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: !date by !username
ast: !date por !username
