Trash (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Log
be: Журнал

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: View
be: Праглядзець

en: Log message
be: Запіс у логу

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: Restore
be: Аднавіць
