Trash (6.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: View
bn: প্রদর্শন

en: !date by !username
bn: !date এ !username কর্তৃক
