Trash (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: View
bs: Pregled

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: !date by !username
bs: !date od !username
